Satış Teknikleri Eğitimi

Spor Merkezlerine Özel Satış Teknikleri Workshop

Program İçeriği:
Bu eğitim, spor sektörüne özel satış alanında başlangıçtan ileri seviyeye kadar satış sürecinin önemli detaylarını ve satış yönetiminin tekniklerini sunmaktadır. 
Satış yöneticileri , yönetici adayları ve antrenörler için satış ekibi liderliği, performans değerlendirme, hedef belirleme gibi bilinmesi gereken önemli yetkinlikler genel olarak aktarılmaktadır.
Spor Merkezlerinde satış eğitimi öncelikli olarak satış süreçlerinde görev alan personelin alması gereken bir eğitim programıdır. Ancak  satış eğitimi müşteriyle herhangi bir süreçte iletişim halinde olan tüm personellerin yani antrenörlerin ve yöneticilerinde alması gereken bir eğitim olduğu  günümüz şartlarında ortaya çıkmaktadır.
Her spor merkezi ve işletme üye sayısını arttırmak ister. Peki bunun için kullanılan yöntemler nelerdir? Bu eğitimin amaçlarında biri spor merkezlerinin en çok ihiiyaç duyduğu etkili ve iyi satış personellerinin ortaya çıkartmak ve sektörün ihtiyaçlarına destek olabilmektir.
Satış alanında kendini geliştirmek  isteyen Spor Bilimleri Fakültesi ve BESYO öğrencilerine özel indirim fırsatı ile kariyer fırsatı.


BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?
Bu eğitima ile katılımcıların satış konusunda temel bilgilerle donatılması hedeflenmektedir. Bu eğitimi alan katılımcılar satış sürecinin verimli ve başarılı sonuçlanması adına, ihtiyaç duyulan yetkinliği kazanmaları için yapmaları gereken çalışmaları ve önemli püf noktaları öğrenecektir. 

KİMLER KATILABİLİR?
Sektörde kendi geliştirmek isteyen, Spor Merkezlerinde satış ve pazarlama bölümünde kariyer  yapmak isteyenler.
* Organizasyonlarda iç ve dış satış görevi olan tüm çalışanlar* Spor Merkezlerinde Satış alanında çalışmak isteyenler,* Satış yöneticiliği pozisyonuna aday olanlar,* Satış dışında çalışan ancak satış süreci içinde yer alanlar.* Spor Bilimleri Fakültesi ve BESYO Öğrencileri

NEDEN KATILMALISINIZ?
Sektörde kazançlı bir pozisyon olan ve sürekli iş fırsatı ile karşımıza çıkan bu alanda kendinizi geliştirebilir ve başarılı olabilirsiniz.
Alanında uzman spor sektöründe deneyim kazanmış eğitimenlerden saha içi güncel bilgiler edinme fırsatı Alınan eğitim ile İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Tarih 13 Aralık 2020 / 18:00 – 20:30 

Yer: Online Platform ZOOM webinar

Eğitmen : Emre Düzgün
Eğitim Ücreti : 250 +KDV 295TL

* Sertifikalı Online Eğitim Programıdır.

Sertifika :  Sporkariyerim Akademi onaylı  İngilizce ve Türkçe  eğitime katıldığınızı gösteren belge verilecektir.

Başvuru Formu veya 0541 402 00 79

Ödemeler 

Ön Kayıt için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Ödeme için kontenjan durumuna göre sizinle iletişime geçilecektir.

The event is finished.

Tarih

20 Eki 2020
Expired!

Ücret

250,00TRY
SporKariyerim Akademi

Organizatör

SporKariyerim Akademi
Telefon
0 541 402 00 79
E-Posta
akademi@sporkariyerim.com.tr