Bireysel Üyelik Sözleşmesi

1.Sporkariyerim.com.tr adayların, üyelik formunda ve sistemde oluşturdukları özgeçmişlerinde verdikleri bilgilerin doğruluğunu araştırma ya da onaylama mükellefiyeti taşımaz. Adaylar, form ve özgeçmiş doldururken verdikleri bilgilerin doğruluğunun tek sorumlusu kabul edilir.

2. Aday form ve özgeçmiş oluştururken verdiği bilgilerden dolayı ortaya çıkabilecek tüm kanuni, cezai veya idari sorumluluktan mükelleftir.

3. Sporkariyerim.com.tr  adayın verdiği bilgiler doğrultusunda, 3.kişilerin ya da Sporkariyerim.com.tr ‘nin zarar görmesi durumunda, adayı sorumlu tutma hakkına sahiptir. Sporkariyerim.com.tr  adayın verdiği bilgiler nedeniyle herhangi bir ücret ödemesi durumunda, ödediği ücreti adaydan talep etme hakkına sahiptir. Tüm adaylar, bunu kabul etmiş sayılır.

4. Sporkariyerim.com.tr  adayların herhangi bir amaç doğrultusunda, verdikleri bilgilerin doğruluğunun olmadığını tespit etmesi durumunda adayın üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir.

5.Aday üyelik formunda ve özgeçmişinde verdiği tüm bilgilerin, üye firmalar tarafından görüntülenebileceğini kabul etmiş sayılır.

6.  Aday CVsini aktif hale getirdiği ve bilgilerine herhangi bir kısıtlama getirmediği takdirde, bilgilerinin site üyeleri tarafından görüntülenebileceğini peşinen kabul eder.

7.  Adaylar, üyelik bilgileri kapsamında verdiği bilgilere dayanarak, Sporkariyerim.com.tr ‘nin kendisi için bir hesap ya da profil oluşturabileceğini peşinen kabul eder.

8. Sporkariyerim.com.tr de yer alan linkler yoluyla aday farklı sitelere verdiği bilgilerin doğruluğu ya da içeriğinin korunmasından Sporkariyerim.com.tr sorumlu tutamaz.

9. Aday CVsi aktif durumda bulunduğu sürece, Sporkariyerim.com.tr ‘dan e-posta aracılığı ile yenilikler, haberler ya da bildirimlerle ulaşabilme hakkına sahiptir. Aday herhangi bir bildirimi olmadığı takdirde, Sporkariyerim.com.tr ‘nin kendisine e-posta aracılığı ile ulaşabilmesini kabul eder.

KURUMSAL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Sporkariyerim.com.tr, tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir. Sporkariyerim.com.tr, Üye’nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri’ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda Sporkariyerim.com.tr, Gizlilik Prensipleri’nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. Sporkariyerim.com.tr, vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. Sporkariyerim.com.tr işveren değildir, sadece aday ile işveren arasında aracılık yapmaktadır.

Kurumsal Üyelik

Üyelik talep eden şirketler, Sporkariyerim.com.tr müşteri temsilcileri ya da sistem üzerinden ulaşabilecekleri, Firma Üyelik Formu ile iletişim ve kurumsal bilgilerini paylaşırlar. Bu bilgiler ilanlarda başvuru bilgisi olarak, iletişim ve site üzerinden alınan ücretli hizmetlerin bedelinin faturalanmasında kullanılmaktadır. Üyelik esnasında cep telefonu ile onay işlemi gerçekleştirilmektedir.

İş İlanları

Sporkariyerim.com.tr üzerinde ilan verebilmek ve sistemi kullanabilmek için, Sporkariyerim.com.tr firma üyesi olmak gerekmektedir. Eklenen ilanlar, uygunluğu kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Yayınlanan ilanlarda firmanın iletişim bilgileri herkese açık şekilde yayınlanmaktadır.

 • Ücretsiz üyelik paketlerinde her ay için sınırlı sayıda ilan ekleyebilirsiniz.
 •  Eklediğiniz ilan en fazla 60 gün yayında kalır. İlanınız yayındayken aynı ilan yeniden eklenemez.
 • İlan tarihini güncel tutmak için sürekli aynı ilanın eklenmesine izin verilmemektedir.
 • İnsan kaynakları danışmanlığı yapan firmaların ilan yayınlayabilmesi için İşkur izinli özel istihdam bürosu olması gerekmektedir. Üyelik esnasında izin numarası belirtilmelidir ve eklenen ilanlarda İşkur izin tarihi ve numarasını yazılması gerekmektedir.
 • Yurtdışı için eklenen ilanlarda İşkur’dan izin alınmalıdır ve ilan metninde izin numarası ve tarihi belirtilmelidir.
 • Eklenen ilanlar firma girişi yapılarak istenildiği zaman yayından kaldırılabilir.
 • İlanlarda pozisyon adı ve işin tanımı detaylı olarak yazılmalıdır.
 • Sadece eleman alım ilanları yayınlanabilir. Ortaklık, girişimcilik, bayilik, özel ders, vb. ilanları kabul edilmemektedir.
 • Sitemize eklenen hiç bir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Eklenen tüm ilanların sorumluluğu ekleyen kişiye aittir.
 • Reklam amaçlı ilan eklenemez. Bu tür ilanlar kabul edilmez.
 • Sitemize eklenen ilanlar kontrol edildikten sonra yayınlanır. Eklenen ilanların yayınlanma garantisi yoktur. İlanlar uygun görülmediği takdirde yayınlanmayabilir. Yayınlanan ilanlar istenildiği zaman yayından kaldırılabilir.
 • Sitede yayınlanan ilanlar herhangi bir zamanda sebep gösterilmeksizin ve ilan ekleyene bilgi verilmeksizin yayından kaldırılabilir.
 • İlan metninin içerisinde firmanın iletişim bilgileri yer alamaz. İlan metninde iletişim bilgileri yeralan ilanlar yayınlanmaz. İletişim bilgileri otomatik olarak firma üyeliği esnasında girilen bilgiler olarak görünür.
 • Sporkariyerim.com.tr ‘nin eklenen her ilanın yayınlama zorunluluğu yoktur. Uygun görmediği ilanları yayınlamayabilir.
 • İlan eklemek için gerekli olan üyelik esnasında sabit telefon yazılması zorunludur. Sabit telefon yazılmayan firma üyelikleri kabul edilmemektedir.
 • Sporkariyerim.com.tr gerekli gördüğü durumlarda firma bilgilerinde ve/veya ilan bilgilerinde haber vermeksizin değişiklik yapabilir, firma üyeliğini ve/veya ilanlarını iptal edebilir.
 • Sporkariyerim.com.tr firma veya adaylar tarafından gelen şikayetleri dilediği şekilde ve zamanda değerlendirebilir ve sonuçlandırabilir. Aday veya firmanın üyeliğini iptal edebilir. İlgili taraflara bilgi verme zorunluluğu bulunmaz.
 • Sporkariyerim.com.tr firma ve adayların site üzerinden gönderdiği tüm mesaj, mektup, yorum, vb. bilgileri okuyabilir/kontrol edebilir. Gönderilmesini uygun bulmadıklarını bilgi vermeksizin, karşı tarafa ulaşmasını engelleyebilir.
 • İnternetten milyarlar kazanın,kendi işinizin patronu olun,vb. tarzda ilanlar kabul edilmemektedir.
 • Devremülk Satış, Kiralama, vb. şekilde çalışan firmalar ve ilanlar kabul edilmez.

Diğer Sitelere Yönlendirilme (Link)

Sporkariyerim.com.tr; reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine bağlantı (link) sağlamaktadır. Sporkariyerim.com.tr, bağlantı (link) sağladığı sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler

Sporkariyerim.com.tr üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

İçerik Kullanımı

Sporkariyerim.com.tr  da yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri ya da fonksiyonalite Sporkariyerim.com.tr izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz veya diğer internet sitelerine ilişim verilemez.

Kullanıcı Adı ve Şifre

Kurumsal ve Bireysel üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak Sporkariyerim.com.tr üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Üye’nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği Üye’nin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan Sporkariyerim.com.tr sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye’ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye’ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda Sporkariyerim.com.tr bilgilendirilmelidir. Sporkariyerim.com.tr ‘un belirlediği güvenlik ‘ gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan Kurumsal ve Bireysel üyelerin, güvenlik – gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşması halinde Sporkariyerim.com.tr sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde “Destek’ bölümümüz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir.

Sporkariyerim.com.tr Gizlilik Prensipleri, üyeler hakkında edinilen bilgilerin kullanım amacı ve sitenin kullanım şeklini içeren bir dokümandır. Üye, Sporkariyerim.com.tr Üye olarak, işbu Gizlilik Prensipleri’nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını ve Gizlilik Prensipleri’nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul ve taahhüt eder.

Sporkariyerim.com.tr, Gizlilik Prensipleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.